Обучение за треньори по танци #DancingWithHealth в София, 12 май 2019 г.

Безплатно обучение на 20 инструктори по програмата “Танци на жени с рак на гърдата”.

Място: София, България

период на провеждане Период на провеждане: 12 май 2019 г.

Организатор: Асоциация за развитие на българския спорт

Цели на проекта:

Проект #DancingWithHealth цели да популяризира физическата активност под формата на танц при жени преборили се с рак на гърдата и с такива, които са все още на лечение на възраст между 30 и 65 години, като им се предлага иновативен танцов протокол с цел да ги включи в умерена/ енергична физическа активност и в резултат на това да ги накара да приемат и да се свържат отново с телата си, да изградят отново самочувствие, да подобрят себеизразяването си, да се справят с чувствата на изолация, депресията, гнева и страха, да укрепят личните си ресурси и преди всичко да правят физическа активност, която е необходима за тяхното здравословно състояние.

Профил на участниците:

  • Опит в преподаването или в сферата на танците (латино или бални или зумба или танго или салса или кизомба или сходни)
  • Най-малко 3 години опит в практикуване на танци (латино или бални или зумба или танго или салса или кизомба или сходни)

Повече информация за обучението може да намерите тук.

Обучението е безплатно, а организаторите ще поемат и разходите за настаняване и транспорт на участници, които не са от София. Проектът е съ-финансиран по програма „Еразъм+”.

 За да кандидатствате, попълнете апликационната форма и приложете кратко клипче до 1 минута.

 Краен срок за кандидатстване: 15 април 2019 г.

За контакт: info@bulsport.bg

Източник:  Асоциация за развитие на българския спорт

YOUTHub не носи отговорност за подбора на участници в обучението. За повече информация се обърнете към посочения организатор.