Едногодишно доброволчество във Франция от 19-ти септември 2020г.

Възползвай се от възможността да бъдеш доброволец в програмата на ЕС – Европейски корпус на солидарността.

Място: Франция

период на провеждане  Период на провеждане: 19 септември 2020 – 19 септември 2021

Цели на проекта:

Проектът набира участници от България, Германия, Испания, Финландия и Сърбия, за сформирането на няколко екипа, които ще се занимават с графичен дизайн, видеа, репортажи, следучилищни занимания с ученици, организирането на културни инициативи с мигранти, научни работилници и уъркшопи на еко тематика.

Изисквания към кандидатите:

  • да са на възраст между 18-30 години

Преки впечатления и импресии от атмосферата на проекта, можеш да получиш от разказа на доброволка , която в момента е там: http://cvs-bg.org/volunteering-in-france/

Повече информация може да намерите тук и като се свържите с координатора на проекта на longterm@cvs-bg.org

 Краен срок за кандидатстване: 15 юли 2020 г.

За контакт: longterm@cvs-bg.org

Източник: CVS Bulgaria

YOUTHub не носи отговорност за провеждане на доброволческия проект. За повече информация се обърнете към посочената изпращаща организация.