Програма за личностно развитие “ТЯ съм АЗ” в Пловдив, 14 ноември 2020г. – 17 януари 2021г.

Обучителната програма помага на момичета и млади жени в област Пловдив да станат по-уверени в себе си и способностите си, да изразяват мнението си и да преследват целите си. 

място на провеждане Място: Младежки център Пловдив, Пловдив, България

период на провеждане  Период на провеждане:

14 и 15 ноември 2020, 12 и 13 декември 2020, 16 и 17 януари 2021

Организатор: Академия ‘Екатерина Каравелова’

Програмата разработена от Академия ‘Екатерина Каравелова’ включва методи от неформалното образование, коучинг, личностни тестове, менторство и учене чрез преживяване. В продължение на четири месеца участничките ще преминат през серия от 3 интензивни двудневни обучения, а за финал ще съставят личен план за развитие и ще имат възможност за публична изява на събитието ТЯ в Пловдив.

Цели на обучението:

  • намаляване на ниската самооценка у младите момичета
  • изграждане на увереност
  • създаване на женска общност
  • искрена подкрепа във времена на несигурност като настоящите

Изисквания към кандидатите:

  • млади жени на възраст от 20 до 30 години
  • живеещи в област Пловдив

Повече информация може да намерите тук.

Такса за участие: 700 лв. + 50лв. административна такса

Академия ‘Екатерина Каравелова’ ще предостави 15 стипендии за участие на стойност 700лв. всяка. Одобрените за стипендия участнички е необходимо да заплатят еднократна административна такса-дарение от 50лв.

 За да кандидатствате, попълнете апликационната форма. 

краен срок за кандидатстване Краен срок за кандидатстване: 25 октомври 2020 г.

За контакт: sheinplovdiv@gmail.com

Източник: Академия ‘Екатерина Каравелова’

YOUTHub не носи отговорност за подбора на участници в обучението. За повече информация се обърнете към посочения организатор.